1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis 1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis 1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis 1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis 1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis 1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis

1PC Šilumos Izoliacinės Plėvelės Baseinas Padengti Rainproof Nešiojamų Baseinas Izoliacija Dangtis

€10.04 €6.53
Yra sandėlyje
c130

Žymos: rankena sony, led sritį, šilumos baseinas, baseinas plaukti, baseinas šildytuvas saulės energija varomas, maudymosi baseinai, Bestway, drobė baseinas, gian stačiakampio formos baseinas, pluošto baseinas.

 • Tipas: BASEINAS

  Kulka Taškų:

  1、Patrauklus Sidabro Dizainas: Saulės antklodės yra pagaminti iš filmo tūkstančių mažyčių burbuliukų, kurie dirba kartu, surinkti ir išlaikyti šilumą, tiek naktį, ir dėl tų čili dienų.Sidabro spalvos suteikia patrauklus atrodo, o taip pat naudojant saulės spinduliai padeda sušildyti jūsų baseinas.

  2、Sumažinti Vandens Garavimo: naudoti saulės dangtelis padeda išvengti iki 95% baseinas, vandens garavimo.Jei ne mėgautis gaiviu plaukti, išlaikyti savo baseinas, kuriems mažina didžioji vandens kiekį, prarastą į aplinką.Užpildyti savo baseinas mažiau ir mėgautis daugiau!

  3、Peršokti Į Šilumą: Rodyti draugams bei šeimos nariams savo drąsą šokinėja be standartinės kojų kritimo.Įveskite baseinas užtikrintai žinant, saulės padengti išlaikė vanduo šiltas kaip tik jums.Tai lengva įdėti ir kilimo, leidžiantis daugiau laiko rodo off.

  4、Šilumos Išsaugojimas: kai visi jau pavadino jį dieną su raukšlėta pirštus nuo per daug įdomus saulėje, įsitikinkite, kad vieta, tai saulės dangtelį atgal ant vandens.Don ' t prarasti visus, kad šiluma, gautas per dieną, kai saulė rinkiniai.Jus patikinti, kad jūsų baseinas temperatūra neturi nukristi per daug, saugodami jį naktį, naudojant saulės antklodė.

  5、Apkarpyti, kad Tilptų: Jūsų baseinas gali būti unikaliai formos ir gauti teisę fit yra taip pat lengva, kaip rasti žymeklį ir aštrių žirklėmis.Turi burbulus nukreipta žemyn prie vandens ir mikroelementų linija ant viršelio, rodantis, kur jums reikia nukirpti, papildomos medžiagos.

  Savybės:

  Saulės-padengti Reklama: Saulės apima sumažinti išlaidas šildymui jūsų baseinas per vasaros mėnesius, ir už jos ribų.Mūsų apima nereikia remtis nuo iškastinio kuro ar elektros energijos, teikti veiksmingą ir prieinamą šildymo sprendimas plaukti per sezoną.Mes atliekame įvairių stilių, spalvų ir dydžių, todėl galite būti tikri, mes jums padėsime su puikus sprendimas.

  Prašome atkreipti dėmesį, kad saulės viršeliai, gali ateiti su 2"-4" persidengimo leisti apipjaustymas, kad tilptų jūsų baseinas.

  Mes turime jums taikoma ir šią vasarą!

  Saulės padengti susiduria burbuliukai žemyn optimaliam naudojimui.

  Konvertavimas saulės energiją į laisvą šilumos jūsų baseinas.saulės-apima apsaugos plaukimas-vandenį nuo šiukšlių, tokių kaip lapai.

  Burbulas Žemyn: Gauti geriausius rezultatus, naudojant jūsų saulės padengti pateikimo burbulas pusėje antklodė nukreipta žemyn link savo vandens.Ši pasinaudoja nemokama šilumos, pagamintos naudojant saulės energiją, o daugiau optimaliai išlaikyti šilumą per jūsų baseinas.

  Nemokama Šiluma: Perduoti UV spindulius į nemokamą šilumos jūsų baseinas su tūkstančiais mažų oro burbuliukų, pastatytas į šį antklodė.Oro burbulai užfiksuoti ir perduoti šilumą iš saulės į jūsų baseinas maloniau plaukti!

  Apsaugoti Jūsų Baseinas: Sustabdyti bet kokius nepageidaujamus purvas ir dulkės nepatektų į tavo baseinas su saulės dangtelis pagamintas iš tvirtos derva medžiaga.Ši medžiaga ne tik apsaugo, bet ir padeda išvengti iki 95% jūsų baseinas nuo vandens išgarinimas.

  Specifikacija:

  Pavadinimas: Baseinas Izoliacija Dangtis

  Dydis (nebūtina): 160*160cm, 160*320cm, 200*200cm, 200*400cm

  Pakavimo Sąrašas:

  1 x Baseinas Padengti

 • Atsiliepimai (1)

  • Apple Cyunk

   Fish are less than expected.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai