Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė

Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė

€11.30 €9.04
Yra sandėlyje
c167

Žymos: sodos vanduo, baras žmogus priedai, homebrewing forume, alaus statinės, alaus homebrew, 5l, statinė, kornelijus statinės dangčio, kegland, alaus čiaupo, alaus darykla.

 • Prekės Pavadinimas: FwBrewLife
  Tipas: Nešiojamų Co2 Barelis Įkroviklis
  Stilius: CO2 barelis įkroviklis
  Pavadinimas: Co2 Įkroviklis
  Naudojimas: Homebrew Alaus Pilstymo
  Medžiaga: Plastikiniai
  Leadtime: 3 darbo dienos
  Kiekis: 1
  sąlyga: 100% Naujas
  Baras Priedai Tipas: Co2 Įkroviklis
  Funkcija: projekto alaus statinės
  Modelio Numeris: SW159 CO2 Įkroviklis Purkštuvas
  Sertifikavimo: CE / ES

  Projekto Alaus Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis Purkštuvas už Homebrew Pilstymo Soda Formavimo Priemonė

  Specifikacija: 1.Šios kišenės dydžio Kornelijus Barelis CO2 Įkroviklis yra ideali priemonė, skirta bet namuose alaus, naudojant Kornelijus statinės. 2.Tai barelis įkroviklis tinka jūsų kišenės ir pašalina poreikį sudėtingi ir brangūs CO2 bakai, reguliatoriai ir žarnos. 3.Paspauskite fotografavimo mygtuką paleisti CO2 į barelis; Atleiskite gaiduką, siekiant sustabdyti srautą. 4.Išsaugoti likusius CO2 naudoti vėliau.Pagamintas iš didelio stiprumo, stiklo sustiprinto nailono, su žalvario vožtuvas vidinės dalys. 5.CO2 kasetė yra pašalinama ir neįskaičiuotos. 6.Pakankamai mažas, kad tilptų į savo kišenes. 7.Ideali priemonė bet namuose alaus, naudojant Kornelijus statinės. 8.Pagamintas iš didelio stiprumo, stiklo sustiprinto nailono su žalvario vožtuvas vidinės dalys.Pakuotėje: 1 x co2 barelis įkroviklis CO2 kasetė yra pašalinama ir neįskaičiuotos.Šis punktas yra siunčiami BE CO2 balionėliu, kad yra laikomas pavojingų medžiagų.

 • Atsiliepimai (2)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai