Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm

Virtuvės, medinis žaislas su priedais orange 65x30x90 cm

€81.67
Yra sandėlyje
c16876

Žymos: montessori žaislas, montessori, suši žaislas, vaikams virtuvė, grifo cocina, Cozinha, žaidimas montessori, delantal cocina, educ žaislas, apsimesti.


 • Žaislas virtuvėje yra viskas, ko jums reikia padaryti, Pekes tapti kulinarijos menininkai: viryklė su šviesa ir garsais, orkaitė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, kriauklė, pakabos ir lentynos.Ji apima 5 žaidimų įrangos priedai.Tai modernaus stiliaus, oranžinės, pilkos ir mėlynos spalvų.Tai priemonės, 65x30x90 cm, o aukštis apie savo countertop yra ne didesnis kaip 48,5 cm.Nuo 3 metų.

  Virtuvės žaislas modernaus stiliaus Mediena, oranžinės ir mėlynos spalvos, matmenys: 65x30x90 cm, stalviršio aukštis: 48,5 cm, rekomenduojamas nuo 3 metų Įrengtas: keramikos viryklės su 2 gaisrai, orkaitė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, kriauklė su apvažiavimą bakstelėkite ir saugykla Įrengta: keramikos viryklės su 2 gaisrai, orkaitė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, kriauklė su apvažiavimą bakstelėkite ir saugojimo srityje, Simbolinis žaidimas: skatina imitacijos suaugusiųjų vaidmenis ir mokymosi namų užduotis, lavina Vaizduotę, socializacijos ir komunikacijos Išmokti gamtinių: mediniai žaidimai ir žaislai sudaryti vaikams esminių švietimo vertes kiekvienam etape jų vystymuisi.

 • Atsiliepimai (2)

  • Kevil Kvl C7

   It's come to Me very quickly. The packaging comes perfect without a single scratch and with nail photo of the cocinite, I haven't opened it because I want it for Kings, I'll ride it days before

  • Sh V 2004

   As you can see in the photo. Quick to mount and easy with instructions. Quick delivery. I'm super happy with this kitchen. I recommend to seller 100x100. Ja my daughter will love it. Kings have come fast.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai