Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis

Lauko Golfo Mokymo Sūpynės Aptikimo Kilimėlis Vatinas Golfas, Sodas, Pievos Praktika Mokymo Įranga, Tinklo Akies Pagalba Pagalvėlė Golfo Įrankis

€5.89 €3.83
Yra sandėlyje
c604

Žymos: golfo klubas, Golfo, golfo swing matt, "vintage" klubo savininkas, raudona golfo ju, golf swing, golfo ju, golfo pradeda narve, sulankstomas praktiškai net, patalpų augalų lentynos, volkswagen valytuvo.

 • Dydis: about 30*60cm/11.81*23.62in
  Drop laivyba: Parama
  Tipas: Narvai & Kilimėliai
  Išvestinių Finansinių Priemonių Serija: Tyrimas, Raštinės Reikmenys
  Medžiaga: Flanelė
  Pavadinimas: Golfo Mokymo Kilimėlis
  Modelio Numeris: Golfo Pataikyti Kilimėlis
  Kilmės: KN(Kilmės)

  Kulka Taškų:

  1、Premium " ir Praktiška: sūpynės stebėti, galima palikti po pataikyti į kamuolį, gali efektyviai analizuoti polių kritimo taško.taigi, kaip pataisyti savo laikyseną ir stiprumo laiku.

  2、Tinkamą Dydį: golfo swing mokymo kilimėlis priemones, apie 30*60cm/11.81*23.62 m. dydžio.Ši lazda praktikos pad yra puikus imtis savo golfo įgūdžius į kitą lygį, bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.

  3、Lengva Valyti: Šis kilimėlis yra patvarus, nėra požymių, kad dėvėti po to, kai žaisti daug kartų, jis gali būti naudojamas kaip pakaitalas golfo entuziastų.

  4、Nešiojamų ir Sulankstomas: Lengva nešiotis ir laikyti, erdvės taupymas.Golfo kursai, skirta, naudokite mokymo pradedantiesiems.

  5、Pločio Paskirtis: Biuras, namai, koridorius, mokyklos, patalpų vairavimo diapazonas gali praktikuoti, patogus laikymas.

  Savybės:

  "Premium" ir Praktiška: sūpynės stebėti, galima palikti po pataikyti į kamuolį, gali efektyviai analizuoti polių kritimo taško.taigi, kaip pataisyti savo laikyseną ir stiprumo laiku.

  Tinkamas Dydis: golfo swing mokymo kilimėlis priemones, apie 30*60cm/11.81*23.62 m. dydžio.Ši lazda praktikos pad yra puikus imtis savo golfo įgūdžius į kitą lygį, bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.

  Lengva Valyti: Šis kilimėlis yra patvarus, nėra požymių, kad dėvėti po to, kai žaisti daug kartų, jis gali būti naudojamas kaip pakaitalas golfo entuziastų.

  Nešiojamų ir Sulankstomas: Lengva nešiotis ir laikyti, erdvės taupymas.Golfo kursai, skirta, naudokite mokymo pradedantiesiems.

  Plati Programų: Biuro, namo, koridorius, mokyklos, patalpų vairavimo diapazonas gali praktikuoti, patogus laikymas.

  Techniniai duomenys:

  Pavadinimas: Golfo Swing Pataikyti Kilimėlis

  Medžiagos: Flanelė

  Dydis: apie 30*60cm/11.81*23.62 į

  Svoris: apie 210g

  Pakavimo Sąrašas:

  1*Golfo Swing Pataikyti Kilimėlis

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai